KONST / Litografier / Färglitografi 11119434
nr 1111 9434
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), 68/75, dansande par, signerad, -72, motivet: 50x72, oglasad
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 maj 2017
kl 18:24:08
700 kr
Peter Dahl (f. 1934)